| Nuzicnume a întrebat:

Vreau să cumpar in seara aceasta o trotineta etwow booster plus de la cineva însă acela nu vrea să fie verificată la reprezentanta, in plus pe eticheta trotinetei scrie s2 booster plus iar in acte scrie booster plus doar, pana la urma ce model e?
Ce ar trebui să verific la ea ca să nu aibe defecte vizibile / ascunse?
Dau funda urgent!

1 răspuns:
| ynexistenta a răspuns:

Https://m.emag.ro/......ow+booster uite si tu cum arata fiecare si care sunt preturile, daca pretul e acelasi mai bine iti iei noua.