| Georgica145 a întrebat:

Cei care stau in Pitesti, imi puteti spune niste magazine bune de haine? ( si unde le pot gasi ) p.s sa nu fie neaparat firma, calitatea sa fie buna.

3 răspunsuri:
| AlinaDavid a răspuns:

Bună! Eu cumpăr haine din H&M, Fortuna, complexul John, Stradivarius, New Yorker, Hervis Sports.

| Elyiela a răspuns:

Buna, iti recomand Orsay, o gasesti in interiorul la Vivo Mall

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Poti incerca un magazin online cu haine de firma si la preturi mici. Eu imi comand de aici sunt sunt multumita. Uite magazinul aici www.imatrend.ro