| BlackBriliant a întrebat:

cum pot anula o comanda de pe cel.ro? Am intrat in contul meu (pe cel.ro)si e afisat mesajul "comanda a fost plasata". Inca nu a fost preluata comanda. Am sunat si nu raspunde nimeni sad

Răspuns Câştigător
| BoBoAlin a răspuns:

Daca ati facut o comanda pe site-ul CEL.ro, aveti posibilitatea sa cereti anularea acesteia la urmatoarele numere de telefon.

Numar Telefon Mobil: 0733.94.95.00 / Numar Telefon Fix: 021.311.93.08

De retinut este ca produsele comandate de pe site-ul CEL.ro sunt procesate / expediate pana la ora 14 a acelei zile. Asadar puteti sa cereti anulare in aceeasi zi la numerele de telefon mentionate, pana in ora 18. Comenzile facute dupa ora 14 sunt procesate a doua zi.