| Johhny243 a întrebat:

Salut,
Daca am card de salariat Visa Electron de la Transilvania, pot aplica pentru o rata online la un magazin, aici fiind precizat Star Card?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Tu ai un card de debit atasat contului curent, Star Card este un card de CREDIT/cumparaturi emis de BT. Il poti solicita la BT iar faptul ca iti intra lunar salariul in contul BT este un plus la scoring. Orientativ, in functie de ce alte credite ai si de salariul tau + istoricul de credit poti obtine undeva intre 3 si 6 salarii limita de creditare.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa mergi la BT sa iti faci cardul si dupa poti:
https://www.bancatransilvania.ro/......star-card/