| mafiot1 a întrebat:

Salut.Daca cumpar acesti pantofi GG canvas Horsebit loafer cumparati de la Gucci original cautati pa net sa vedeti acesti pantofi se vor largi daca ii port in fiecare zi? Gen da la prea mult purtat o sa imi iasa din picioare? Acest gen da pantofi se largesc in mod normal sau sunt asa ca la inceput peste ani si ani? Dar cum se numesc acest gen da pantofi? Mai am o intrebare si anume:Cum se numeste acea parte aia da sus care te leaga? Dar da unde pot comanda noii pantofi Nike Self Lacing?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Ce contează dacă se vor lărgi? Costă doar 750 $, la valoarea ta poți să-ți cumperi câte o pereche în fiecare zi.

Binențeles, cu condiția să nu părăsești niciodată Tărâmul Imaginației în care locuiești.