| Bakkdjieoowlamndiwookwjnw a întrebat:

Daca dau comanda de pe wish, si comand mai multe produse deodata, trebuie sa platesc transportul pentru toate? Va rog raspundeti cat mai repede

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu am cont pe Wish si nu stiu. Daca este un singur magazin nu trebuie sa platesti pentru fecare si, de obicei, de la oa anumita suma in sus nu se plateste transport. Daca, insa, sunt produse de la magazine diferite platesti dupa conditiile fiecaruia.

| relian a răspuns:

Daca produsele vin de la mai multi vanzatori normal platesti pentru fiecare. Daca cumperi de la un singur vanzator atunci contacteazai si spune-le sa-ti faca un singur pachet si sa te taxeze doar o singura data.Este si in avantajul lor.Dar pentru asta trebuie sa ii contactezi