| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care a cumpărat vreodată de pe evomag.ro? Ce părere aveți despre serviciile lor?

4 răspunsuri:
| PotatoSugar a răspuns:

Buna! happy
Da, am cumpărat după evomag.ro o folie de sticla pentru telefon și sa ști că a fost foarte convenabilă, 5.9 lei este foarte ca lumea!
Comanda ajunge in decurs de 2/3 zile (cel puțin așa mi-a ajuns mie, acum, nu știu care, cum ajunge la fiecare persoana in parte).
Curierul nu este foarte scump, este acceptabil!
După părerea mea, preturile după acest site sunt FOARTE scumpe! Dar, fiecare cu varianta lui! Vorba aia, nu canta cocoșul meu pe gardul altuiawinking
Sper că te am ajutat măcar puțin! :^

| Adry05 a răspuns:

Eu, a fost totu ok

| WhiteLife a răspuns:

Da, am luat mai multe produse, care pe Emag aveau pret ceva mai mare (erau perioade in care nu aveau promotii pe Emag la produsele respective). Nu am avut probleme, totul a fost in regula. In garantie nu am trimis (nici nu a fost nevoie), asa ca nu stiu sa-ti spun despre asta. Am luat si un telefon si a fost foarte ok.

| sierra1 a răspuns:

De incredere!