| George_Gheorghiu_1996 a întrebat:

Salut,ce parere aveti de www.mediadot.ro?

Cum sunt serviciile?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sincer, in momentul in care ca si magazin iti angajezi un "papagal" sa laude magazinul pe TPU pana cand toata lumea s-a saturat de el, iar acel... nu intereseaza ce recomanda, nuami vanzari sa faca, eu nu pot considera decat ca e un magazin neserios.

Cei care au cumparat au zis ca e ok, dar pentru ce fac eu, nu am cum sa ii respect.

| Me2 a răspuns:

Mediadot sunt destul de ok, au preturi mici, cand cumperi un sistem ei ti'l asambleaza si fac update de bios la placa de baza pe gratis, desigur daca ceri asta
Un magazin care il recomand mai mult decat mediadot este PCgarage, sunt mai seriosi dar au preturi putin mai mari

| Gabi05 a răspuns:

Sunt seriosi, mai ales ca au preturi foarte ieftine.Ii recomand, dar as mai recomanda si PcGarage.ro,daca vrei preturi mai mari