| PaulPeste a întrebat:

Merita sa-mi cumpar un xbox daca am un pc si un laptop de gaming + un ps4 pro?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Chiar nu merita sa mai iei un xbox. Sa zici ca era cv daca nu aveai ps-ul, da asa... Nu merită, chiar deloc.

3 răspunsuri:
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Nu, am avut si eu o grămadă de tampenii de gaming si care mai de care performante, si in cateva zile de jucat m-a plictiseam si incercam sa scap de ele. Plus că e o pierdere de timp. Parerea mea

| ziftode a răspuns:

Daaaaaaaaa
si te joci la toate in acelasi timp
cate un buton/tasta pe rand

| JackR a răspuns:

Cauta pe site-urile care vand "vintage", poate gasesti console Sega si Nintendo. Macar daca te apuci de o treaba, fa-o pana la capat!