| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria corecta, dar ma rog. Vreau sa imi cumpar un laptop de la mediagalaxy/altex si incerc sa aflu daca este pe stoc in orasul meu. Din cate am inteles, pentru a afla, trebuie sa intru pe pagina produsului si sa selectez "Rezerva in magazin", iar apoi vor aparea orasele in care acesta este disponibil. Problema e ca acest buton nu apare nicaieri. Am incercat la alte produse diferite si e la fel. Aveti vreo idee de ce nu apare? Stiu ca mai demult aparea. P.S. Sunt logat pe site.

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Ii suni si ii intrebi frumos daca au in stoc in orasul tau.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Cred ca l-ai halit

| darrio2007 a răspuns:

Poti cauta un nr de telefon de la ei si poti suna daca exista produsul in magazinul din orasul tau.