| AlexDorinel a întrebat:

Aceasta tastatura:https://altex.ro/......B2BL1USR2/
nu este in stoc pe altex si este pe mediagalaxy.
Eu stiu ca mediagalaxy si cu altex sunt unite.Deci vreau sa stiu daca e in stoc ca am comandat-o de pe mediagalaxy si inca apare ca e in stoc.
A trecut fix o zi de cand am comandat-o.Si vreau sa stiu daca se mai livreaza comezi dupa ora 17:00.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Mai bine o luai din magazin, da, Media Galaxy e tot Altex, aparţin de ei, asta ştiam şi eu dar cu stocul nu ştiu cum stă treabă, cel mai probabil de partea de gaming se ocupă mai mult Media Galaxy din ce ştiam, aşteaptă şi o să vezi, dacă ai comandat-o trebuie să vină având în vedere că apărea în stoc.