Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cateva magazine in Romania de unde pot cumpara lucruri cu Harry Potter(pot sa fie si online)? Gen fulare cu Gryffindor, cani, baghete, pijamale cu Harta Strengarilor, etc.

2 răspunsuri:
| danielkiller215 a răspuns:

Eu nu stiu dar poate ma poti ajuta tu cu ceva am o intrebare despre Harry Potter si anume:Hermione si Harry Potter sunt Frati in realitate? si mai am o intrebare:la sfarsitul ultimului film Harry Potter Hermione va fi impreuna cu Harry?

| Luiza995 a răspuns:

Încearcă pe https://mallcopii.ro. Am găsit ce am avut nevoie.