| Monica_Ariana_1996 a întrebat:

Pentru fanii Harry Potter:
Am facut testul pe pottermore si am fost sortata in Hufflepuff. Dar vreau sa fiu in Gryffindor. Cum raspund la intrebari pentru a fi sortata in Gryffindor?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Hei,uite raspunsurile, desi cred ca fiecare casa e speciala, dar daca tu asta iti doresti, e decizia ta.
Aici vei gasi sansele la raspunsuri pentru cei din gryffindor alege varianta care are procentajul mai mare.
https://www.reddit.com/......_analysis/

| aumih16 a răspuns:

Ai putea sa alegi si Slytherin nu neaparat Gryffindor Hufflepuff sau Ravenclaw depinde e alegerea ta! la urma urmei!

| aumih16 a răspuns:

Eu tot asa prima data cand am descoperit pottermore am fost sortat la astropufi si am zis spus e clar ca nu aici am vrut sa fiu! in sfarsit la a doua sortare recent am fost! sortat la slytherin! desi imi placea gryffindor! dar nu eu am simtit ceva pentru slytherin! si m-am sortat acolo! mie nu imi pare rau! astia sunt si cei mai buni! si gryffindor sunt buni! dar slytherin sunt si mai buni! sau ma rog au fost! ca cei de la gryffindor au castigat mai mereu! si atunci ei au fost lasati in urma! rau de tot! dar daca tu iti doresti la gryffindor! si simti ca te potrivesti acolo! atunci esti menita pentru a fi la ei! nu te pot obliga sa fii la slytherin! daca nu doresti! acest lucru!