| Nume_Fara_1997 a întrebat:

Stie cineva de unde cumpara lumea fake-urile acelea de nike, adidas si alte branduri de genul? Am vazut in ultimul timp foarte multe site-uri care vand haine Dsquared, Philipp Plein, Gucci, etc. Replici 1:1, foarte reusite.
As intreba vanzatorul dar cel mai probabil nu mi-ar raspunde. Daca ati auzit de vreun site dar nu aliexpress. In principiu banuiesc ca sunt de la turci.
As vrea sa cumpar si eu direct "de la sursa" si sa vand, si sa bag un adaos.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alexionut24 a răspuns:

Ai gasit ceva?