| JoshB a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot cumpara carti la kilogram din Romania / strainatate? Carti la kilogram la pret mic, evident.

Răspuns Câştigător
| confiturix a răspuns:

Piata aurora daca esti in Timisoara. Nu chiar la kilogram dar 1 leu cartea fara exceptii

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai spama.
Esti un bot, nu?
Spune-i celui care a creat contul ca e un mare idiot si sa se duca el in iad.

| confiturix a răspuns (pentru LPCTSTR):

Lasati-l sa spaeze ca oricum da copy paste de fiecare data; nu e ca si cum ai citi de fiecare data alt spam.

| JoshB explică (pentru confiturix):

Da. dar, vreau sa cumpar la kg pentru a deschide un anticariat.