| KiNWER a întrebat:

Salut, stie cineva un site cu tricouri de genul https://inxy.store/world_of_warcraft/mens-clothes/t-shir ts?product_id=4384 si pot plati la livrare curierului

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Din pacate romanii nu aduc asa ceva in tara, deci nu cred ca vei gasi. O modalitate ar fi sa-ti comanzi de acolo si sa platesti prin card. Chiar daca plata la curier este mai simpla, nu se va intampla nimic daca platesti cu cardul. Daca ai card in lei, ei convertesc in $ banii si nu ai nevoie de card in £/$ s-a.m.d. Seara frumoasa!