| George20123 a întrebat:

Salut, stiti daca fan curier face livrari sambata? Am dat comanda luni sa imi ajunga coletul astazi pe seara, dar nu mi-au trimis nici un mesaj asa cum fac de obicei iar pe site-ul eMAG inca este la stadiul de "comanda plasata".

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

NU Lucreaza FC sambata, veneau aia de la sameday care fac livrari si duminica seara, daca alegeai ' livrare cand vrei tu '.
Probabil luni iti ajunge, oricum urmareste statusul comenzii pe eMAG.

6 răspunsuri:
| Anonima975 a răspuns:

Din experienta personala îți zic ca nu face

| Sn4k3 a răspuns:

Dintr-o cautare pe google iti zic ca face pana la 14:00.

| TehDevil a răspuns:

Depinde de oras si de numarul de comenzi si in special de firma de curierat. Am prieten care lucreaza la FAN Curier si lucreaza si sambata, program redus pana spre orele 13-14.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sâmbătă au program redus, până la 13-14
Cel mai sigur vei primi comanda luni!

| kiatres56 a răspuns:

Sambata pana la 1 se fac livrari, daca nu vine azi vine luni

| Adry05 a răspuns:

Nu, nu face.