| Crisipopescu a întrebat:

A comandat cineva de pe AliExpress? Dacă răspunsul este "da", puteți sa-mi spuneți cât a durat pana a venit comanda și dacă este exact ca in poze?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Irelevant in perioada asta. Probabil ca nu vine nimic din china pana la vara

| oceanoflove a răspuns:

Este prima data cand dai? Eu am dat de multe ori uneori a venit in 3 saptamani una mi-a venit dupa mai mult de 3 luni. Deci depinde. Si da arata ca in poze.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Astazi trebuia sa-mi vina un produs si n-a mai venit. Am cerut sa mi se restituie banii. Comandasem in 2 ianuarie 2020.

| Feitan a răspuns:

Eu am dat vreo 10 comenzi pana acum de pe Aliexpres, de 2 ori nu mi-a venit dar mi s-au dat banii inapoi fara discutii. Coletele ieftine mi-au venit cam intre 4-8 saptamani iar cele mai "scumpe" (un scaun de birou), in 2 saptamani.