| Sebimiha a întrebat:

Am făcut o comanda pe AliExpress si nu mi-au venit pana acum.
Mai sunt 12 zile, dacă se termina alea 12 zile produsul nu va mai veni?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poti sa iti ceri banii inapoi daca nu vin in alea 12 zile. Eu am patit asa, mi-au dat banii inapoi, si dupa inca vreo doua saptamini mi-a venit si produsul...

| artemidak a răspuns:

Lasă ca o sa vina candva

| Mad1 a răspuns:

Sa nu lasi sa treca 12 zile cu o zi inainte sa fi pe faza. Dai dispute la comanda si spui ca nu tia ajuns. Iti vor returna banii. Funda?