| Ardei87 a întrebat:

Am facut o comanda joi pe site-ul mobiledirect.ro si vineri dimineata m-au sunat sa imi spuna ca au comfirmat comanda si cam cand as vrea sa imi aduca coletul. Mi-au spus daca vreau sa il aduca a doua zi sambata sau de luni. Le-am spus ca daca ar putea sa il trimita sambata ar fi perfect. Ieri nu am primit niciun telefon de la curier. E posibil maine, luni sa imi aduca coletul? Multumesc frumos. Funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, ți-l vor expedia, doar e în avantajul lor. Adevărul e că sâmbătă s-a lucrat cu program redus, dar luni, când firma de curierat își va relua activitatea, te va contacta.

1 răspuns:
| irinako a răspuns:

Normal! daca nu ti-l aduc luni sunt cam nesimtiti.