| Necrolicer a întrebat:

Am nevoie de ajutor. As dori sa cumpar acest produs : Driveway Marker/Fibreglass Rods dar nu stiu cum sa le caut in Romania. Nu am gasit o denumire in romana pentru ele. Dau funda la cine ma ajuta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ala este un stalp marcator de drum pentru conducere. Chiar nu exista asa ceva in Romania. Ia de pe net, din strainatate, daca-ti trebuie. Sau poti sa-ti faci si singur. Niste stalpi la o fabrica de mobila sau cozi de matura din comert si in varf pui asta: http://www.glowmania.ro/......eduri.html
Poti sa le vopsesti alb-portocaliu cu vopsea reflectorizanta.