| eusuntcipi a întrebat:

Am o intrebare. Nu stie nimeni un site/aplicatie din strainatate cu produse ieftine dar fara plata cu cardul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Amazoane.es
Trebuie sa platesti cash cand vine marfa. big grin

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Plata cum va fi efectuata? Cu ajutorul porumbeilor voiajori?

| Copila2016 a răspuns:

Sunt aduse din străinătate și la reducere, plătești cu ramburs a.k.a banii cash :3 - Ieftin-mag.ro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce magazin crezi ca livrează internațional cu plata ramburs? Suntem in 2018, plata cu cardul nu mai e bau bau

| Adry05 a răspuns:

Nu exista, cel putin nu cele serioase. Nu-ti fura nimeni banii de pe card stai chill, atata timp cat nu folosesti site-uri dubioase.