| tigru123456 a întrebat:

Ce site-uri imi recomandati de pe care sa comand in afara de Emag? Stiu ca sunt multe e Altex,Media Galaxy,Flanco, Pc Garage etc. dar vreau unul din ele dupa parerea voastra.

6 răspunsuri:
| Caniele a răspuns:

Domo,au preturi foarte bune(sau cel putin aveau)
PcCollers
itdirect
VEXIO

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu doar de pe media am cumpărat
Laptop, Xbox, telefon, căști, jocuri, etc

Mi se pare cea mai ok.

Apropo, Media Galaxy ține tot de Altex

| Justusee34 a răspuns:

Ebay Aliplex Amazon

| Superior a răspuns:

PC GARAGE
+Servicii de garantie 10/10
+Transport 10/10 (o data mi-a intarziat comanda o saptamana din cele peste 10)
+Relatii clienti 10/10

| tigru123456 explică:

Stiu ca tine tot de Altex..si mie mi se pare Media Galaxy cel mai ok...am comandat de pe Emag un casetofon auto si mi-a venit ars si am facut cerere de retur de o saptamana si pe cont scrie ca in 3 zile lucratoare va v-a contacta curierul si a trecut o saptamana de pe 27 septembrie si nu mai vreau sa comand de pe eMAG niciodata sunt neseriosi

| Adry05 a răspuns:

Pentru electronice eu mai folosesc evomag si cel.ro