| anonim0870 a întrebat:

Va mai rog inca o data sa mai ma sfatuiti cu pc uri de gaming dar daca se poate sa fie de la eMAG altex flanco media galaxy dar nu si pc garage deoarece nu prea stiu despre acestia! funda
la cel mai bun pret si configuratie

Răspuns Câştigător
| Tudor_Câmpan_1991 a răspuns:

Pai eu zic ca n-ar fi o problema sa iei de la pcg... oricum uite:
Procesor amd fx-6300
Placa video saphire radeon r9 270
memorii Kingston hyperx beast 1866 cl9
Ssd Kingston 120gb
Hdd ce vr tu
Carcasa middle tower sa fie, nu merita sa investesti mult in ea
Placa de baza in functie de buget si daca vrei sau nu overclocking, dar sa aiba socket am3+

1 răspuns:
| TwiSt1997 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D3CTZBBBM/ daca ti-l faci din piese iesi undeva pe la 2500 lei.