| marelemariss a întrebat:

datim niste siteuri cu haine de firma gen nike, puma, adidas, converse, eko etc! cu niste preturi accesibile si va rog, va implor sa fie originale nu facekuri. site-ul sa fie de genul originals. lasati linkul la raspuns. puteti spune si impresiile pe care leati avut. NU, cautati acum pe google un site la intamplare si scrietil aici. dati numai site-uri testate de voi. cel mai convenabil ar fi sa fie un mall ce vinde haine si online.

3 răspunsuri:
| Antoniyy2003 a răspuns:

Pe olx poti gasi ce iti place. scrii doar orajul si cea ceti trebuie si gata ai gasit ce iti place.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa