| Oliver24 a întrebat:

stiti ceva site-uri de ceasuri de mana? Ma refer sa nu vanda marfa scumpa si sa fie made in China sau neoriginale.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Https://www.ora10.ro/ceasuri-barbatesti/vostok-europe/nh35a-5954197/ acest model il am de la 23 de ani dar trebuie sa-l duc la ceasornicar pentru ITP (revizie - recalibrare - aplicare ulei la mecanism)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.ora10.ro/ daca iti permiti un vostok europe cu 250€ esti as... ceas de ceas

| Marbea a răspuns:

Watchshop, timestore.ro, elefant.ro, eMAG, topwatch.ro, bb shop

| Oliver24 explică (pentru mgtow):

Mersi, arata super bine, o sa-mi iau si eu unul