| Grigor_Vasy_1995 a întrebat:

vreau sa cumpar un poster de pe https://displate.com credeti ca merita si ii sigur, va multumesc.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Tu decizi "daca merita". Odata ce tranzactia nu e "buna" pentru tine, poti sa vorbesti cu banca/paypal si iti poti recupera banii daca nu soseste marfa. Ideea e sa dai comanda daca iti place, nu gasesti in alta parte (mai ieftin) si sa astepti, ca sigur nu vine in 1-2 zile (in functie de metoda de livrare). Acolo vad ca scrie ca la 3 "iteme" ai transportul gratis.