| tukhey23 a întrebat:

Credeti ca merita sa imi cumpar role? Si daca da, de ce!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Da...am avut si eu role, cand eram mica. Inainte de a merge la o nunta, am vrut sa fac jack ass si, fara sa stiu sa pun frana, am urcat in cel mai inalt deal si...saniuta fuge si in timpul verii laughing Noroc ca am fost inspirata sa prind primul stalp in brate ca altfel nu mai puteam sa raspund la intrebari pe TPUhee hee In ceea ce priveste nunta, pot spune doar ca am iesit in evidenta laughing
Da, se merita sa iti cumperi sunt amintiri placute, chiar daca si acum am semne de la ele laughing

31 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu consider ca meritawinkingAm si eu role si imi face placere sa ma plimb cu ele.happyMai ales atunci cand sunt cu prietenele si cu prietenii mei.big grin Este un mod foarte placut pentru a te relaxa.big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da tobias18c. Sp la ce ora si unde si vin cu mare placerelaughingSa ai rolele pregatite.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, e un mod de a face sport,

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Pentru ca miscarea e oricand binevenita... Rolele sunt o metoda placuta de a face miscare, de a te plimba... Te poti deplasa mai repede daca vrei sa mergi undeva... Poti cunoaste persoane noi pasionate de sportul asta... Si dezavantaje de genu... s-ar putea sa cazi... sau sa-ti rupi o mana... Dar nu e obligatoriu.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da pentru ca faci mult sport si asta e binebatting eyelasheswinking si e un mod placut de a te relaxa :X

| want2bMajestic a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa devii exert(roller)... t plimbi cu fetele

| want2bMajestic a răspuns:

Mumoasa... vrei sa ne plimbam?laughing

| Kyky a răspuns:

Merita happy E un sport tare mai ales daca esti si pasionat de sporturi extreme.
Mie imi plac rolele (nu ca si sport extrem), dar e relaxant sa iesi in parc sau pe strada si sa te plimbi, mai ales daca iesiti mai multi.

| tukhey23 explică:

Melina:pai vin cu mare drag, la o plimbarehee hee
Eu sper sa fie mai lunga plimbarea...

| tukhey23 explică:

Melina:pai ne intalnim cand vrei tu, sa dam o turahee hee
Stii cum arat, ca justin timbarlake... acum stiu ca vei veni cu draghee hee

| tukhey23 explică:

Melina:poi ne intalnim cand vrei tu,sa dam o tura hee hee
Stii cum arat,ca justin timbarlake... acum stiu ca vei veni cu drag hee hee

| tukhey23 explică:

Melina:da? Eu nu speram sa te fac. curioasa, dar ce sa ii faci.
Si app. cand mergem cu rolele?

| tukhey23 explică:

Melina:intr-o zi cu soare. pe cerhee hee. Iti cumpar o inghetata totusihee hee
Eu nu sunt chiar asa nou, dar imi place cum suna laughing

| tukhey23 explică:

Melina:ok. nu e nimic.Nu e nume ciudat, e chiar dragut. app constanta e draguthappy. Esti draguta la 15 ani. sincer
Lasa ca curand, vei putea trimite msj

| iiirrriiisss a răspuns:

In primul si-n primul rand..este foarte sanatos! Impusti 2 iepuri dintr-un singur foc: iti creezi o conditie fizica mai buna si te si distrezi. Intr-un singur cuvant: Merita!

| fryekid a răspuns:

Te ajuta la agatat.

| raluca_4573 a răspuns:

Sigur ca ar merita sa iti cumperi role! gandeste-te... faci miscare. te relaxezi... te distrezi, mai ales daca iesi cu alti prieteni! daca iti place poti sa alegi sa mergi pe role in loc sa iei autobuzul sau stiu eu ce altceva! bine ma refer pe distante nu chiar foarte lungi! Parerea mea e ca ar trebui sa iti iei role.ai mai multe avantaje decat dezavantaje! singurul dezavantaj pe care il gasesc in momentul asta ar fi pericolul accidentelor. daca nu stii sa mergi pe role ia-ti si niste cotiere si genunchiere. poate si o casca de protectie...ca sa eviti orice primejdiehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ioana_5498 a răspuns:

happy si eu mi-am luat role acum 2 luni impreuna cu prietenu' meu, din tot sufletu' ti le recomand, sunt un mod bun de relaxare, sport, distractie, si te deplasezi si mai repede dintr-un loc in altu'. Daca crezi ca picioru' i-ti mai creste poti sa-ti iei role cu marimea reglabila, si daca te hotarasi sa-ti iei, nu-ti cumpara unele f ieftine, merita sa investesti, si neaparat cu roti de silicon, ca firme serioase i-ti recomand roxa, rollerblade, salomon, oxygen si roces.

| guess_who a răspuns:

Eu am role. dar niciodata n-am timp sa ma plimb cu elecrying

| maya_4030 a răspuns:

Rolele sunt un mijloc de-a te invarti de-o comotie cerebrala in cel mai scurt timp, mie mi-e groaza si cand le vad nu sa le mai si incalt sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Role? Doar cu condiția să mergi într-un loc amenajat nu pe stradă unde ești expus/ă accidentelor de tot felul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Bineinteles ca merita daca vrei sa incerci ceva nou si distractiv dar mare atentie sa nu caziwinking...eu am avut o experienta neplacuta dar dupa 6 luni am inceput din nou sa merg pe role love struck asa ca nu vad de ce sa nu iti iei Succes!