| StefanGE a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa imi iau un hanorac de pe net si este la categoria de barbati, daca caut la categoria de copii imi da haine de copii mici, in fine, eu am 13 ani si 1.65 cm inaltime si sunt slabut as vrea sa imi spuneti ce marime imi vine bine daca vreau sa imi iau hanoracul acela de barbati

imi puteti da marimile din US/UK

EU/JAPAN

sau cele normale S, M, L etc

ps e din america si poate difera fata de Romania marimile va rog ajutati-ma ca nu gasesc nici unde DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Luiza995 a răspuns:

Bună.
Pe https://mallcopii.ro găsiți tot ce aveți nevoie pentru copii, adolescenti. Dacă accesati site ul.nostru si doriti raspuns la unele nelămuriri legate de produsele noastre vă raspundem foarte repede.