| sabibina123 a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa-mi cumpăr un pennyboard, de pe EMAG, dar nu stiu ce firma de Penny-uri este mai buna...ma gandeam la Juicy Susi(unul pastel)!❤️Dar nu sunt foarte sigura, prețul nu prea contează...

Răspuns Câştigător
| hellocat a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai bune calitativ sunt cele de la Oxelo din Decathlon. Sunt foarte stabile si din materiale de bune calitate. Dar si cele Juicy Susi par bune. Acum este alegerea ta si e bine sa citesti review-urile altor cumparaturi si tragi tu o concluzie happy

2 răspunsuri:
| Edisor_Edi_1996 a răspuns:

Ar trebuii sa cumperi unul original. De exempu de la boardhop ma rog e in moldova. Eu am un prieten care si-a cumparat un pennyboard dupa eMAG si i s-a stricat.
Iti recomand sa nu iti cumperi.

| Nyy2003 a răspuns:

Sunt la Decathlon unele foarte bune.
Sunt facute din materiale de calitate...