| Adriannnnnnnnnnn a întrebat:

Salutare, TPU! Am 14 ani, si vreau un PennyBoard, si nu stiu de care sa imicumpar, va rog, ma puteti ajuta cu o parere? Nu conteaza pretul, ma intereseaza sa fie negru sau albastru(orice tip de albastru), multumesc!
Dau funda!
http://www.emag.ro/......DQWVZ3BBM/

http://www.emag.ro/......D09YH2BBM/

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Ba baiatule, nu vezi ca numai coinacii mai au pennyboard? E atat de mainstream ca nu se uita nici naiba la ei. Tu fii mai smecher si ia-ti un longboard, o sa vina toti la tine

| Edisor27 a răspuns:

Cele de pe Emag nu sunt pennyboardur-i bune. Eu am un prieten care si-a cumparat un pennyboard de pe Emag si intr-o luna ii s-a stricat. Iti recomand daca ai bani sa iti cumperi un hoverboard ceea ce ar costa incepand de la pretul de 12 milioane si ar putea ajunge la 15 milioane
Sau daca nu vrei te-ai putea duce pana in Chisinau la Boardshop pentru ca acolo sunt pennyboarduri origianele si de calitate.
Funda!

| Adriannnnnnnnnnn explică (pentru Edisor27):

Am, dar nu vad rostul in a investii intr-un hoverboard, pentru ca face pipi catelul meu pe el, deci big grin da, i-au un pennyboard la fiecare luna, dar tu nu ai raspuns la ce am intrebat eu, care e mai frumos, dar ok.