| MadalinNY a întrebat:

vreau sa vand un PC si nu stiu cu ce pret imi puteti spune si mie va rog frumos? Calculatorul este ACER are Procesorul Genuine Intel(R) 1.60 Ghz, RAM 2GB,Placa de baza Veriton, Placa video Intel(R) Q965/Q963 Express Chipest Family 256 Mb

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de vechime, cum merge acum si cum arata.
Imparte pretul unuia nou la 6 si rezultatul il inmultesti cu numarul de ani ramasi pana la 6 si obtii un pret orientativ. In orice caz pretul nu va fi prea mare, avand in vedere ca este unul slab.

| MadalinNY explică (pentru Ioandelasal):

Pc-ul merge foarte bine, nu are nicio problema