| curiosity997 a întrebat:

Salut tuturor! Cine îmi recomandă și mie un site de încălțăminte online cu produse de calitate și reduceri mai dese? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Various brands
epantofi
Asos
Fashion days

3 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Denis
anna cori
musette
il passo
modlet
otter
originals
epantofi

poti sa iti iei si de pe
h&m
zara
fashion days
stradivarius
bershka
pull and bear
Eu mi am luat de la zara odata cand au fost reduceri niste adidasi redusi de la 120 la 50 de lei. Spor la cumparaturi!

| relian a răspuns:

Https://www.macys.com/? cm_mmc=Google_Trademark-_-Trademark_Exact_Google_Macys.com-_-139845920312-_-macys.com_e_c_kclickid_0ec1795e-2ada-405d-8fec-fcdb299d3b16&trackingid=486x150862&gclid=EAIaIQobChMIt6iCgubt2wIVBgppCh2QlASXEAAYASAAEgKj0PD_BwE

| relian a răspuns:

Https://www.macys.com/? cm_sp=navigation-_-top_nav-_-macys_icon