| miniperve a întrebat:

Cine imi poate recomanda vreun site interesant de reduceri si promotii penttru mai multe categorii de produse?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Www.totulredus.ro

| miniperve explică:

Merci, am intrat si pe acest site, insa ce nu mi-a placut a fost ca la fiecare categorie au doar cate 3-4 magazine si nici de alea nu am auzit... Iar cand suni acolo, ba nu mai au in stoc, ba inchid devreme...La magazinele mari nu prea se intampla problemele astea, intelegi ce vreau sa zic...
Oricum, ceva de genu asta caut...

| radu_2666 a răspuns:

Intr-adevar www.cureducere.ro este un site de reduceri in adevaratul sens al cuvantului.

Majoritatea magazinelor au 80% reducere scris pe vitrine dar stim cu totii ca e doar o strategie de marketing.

pe www.cureducere.ro ai reduceri aditionale pe langa orice alta reducere oferita de magazin. In plus poti folosi si cupoane de reduceri, spre exemplu aici:

http://www.cureducere.ro/magazine/amafashion