| davidbanila1 a întrebat:

Vreau sa stiu daca site-ul Cell.ro este un site legit, adica daca imi da produse bune.

5 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

O sa primesti ceea ce cumperi, fiind un site destul de mare. Nu am cumparat pana acum de la ei, dar am un prieten care a cumparat si a spus ca este ok

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista Cell.ro. Cat despre Cel.ro nu este "legit" (mai vorbiti si romaneste ca nu va doare) ci este un magazin online foarte bun. Eu am cel putin eu am 9 comenzi la ei. Si daca am avut doua probleme cu garantaia, nu magazinul este vinovat ci firma producatoare, iar service-ul le-a rezolvat foarte bine.

| CriisTiina12 a răspuns:

Cumnatul meu a lucrat acolo și este o firma serioasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cell.ro nu exista. cel.ro e I se unul din cele mai mari site uri de e commerce din România.

| mihai69 a răspuns:

„Cell.ro este un site legit" - nu. De fapt, nu e deloc, nu există:
„Hmm. We’re having trouble finding that site.
We can’t connect to the server at www.cell.ro."
În rest, cum au spus și ceilalți: www.cel.ro este un magazin online foarte OK.