| Octavian78 a întrebat:

Este siteul escapesport.ro legit? Am incercat sa caut mai multe informatii despre site si nu prea am gasit nimic. Vreau sa stiu daca cumpar ceva de pe site imi vine produsul original.

6 răspunsuri:
| mrsolo a răspuns:

Site-ul are produse 100% originale!

| doctorandus a răspuns:

Foloseste https://www.quad9.net/

Filtreaza escrocheriile.

| doctorandus a răspuns:

Revenind la intrebare, https://www.escapesport.ro/ nu este blocat nici de Quad9, nici de Cleanbrowsing. Deci pana acum acest website n-a facut mari manarii.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Iar NGFW Zenarmor nu are nicio problema cu el, deci este website verificat.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Si nici Asus AiProtection cu TrendMicro nu are probleme cu el.

| relian a răspuns:

Nu mai pierde timpul cautand sa afli cei cu un anume website, ori sa mai vii si pe aici sa mai intrebi.Cumpara doara prin PayPal,aia e tot,cine nu vinde ceva prin Paypal iti cauti de drum.

Apar tot felul de astia ce acu sau trezit ca au descoperit ei america,baga vanzare fake crezand ca las te fac de bani.
Eu chiar intentionat am facut ceva de genul asta,am cumparat ceva de pe un website de asta,vindea ala ceva f ieftin,stiam sigur ca e fake ca nu va trimite nimic.
Am asteptat o saptamana,apoi am raportat la Paypal,aia au pus banu la loc laughing bineinteles ca au luat banii de la ala inapoi,sau poate ca nici nu apaucase ala sa ia banii.

Paypal lucreaza cu oamenii mai cinstiti,acolo ai siguranta ca nu iti trage nimeni tapa.
De fiecare data cand cumperi ceva,citeste descrierea,casca bine ochii ce spune ala in descriere.
Daca un produs nu are descriere,nu te grabi,produse ca alea sunt mai mereu, deci trimite mesaj vanzatorului, comunica cu el, mesajele raman, iar daca produsul primit nu corespunde cu cel din descriere, paypal iti da banii inapoi.