| costi900 a întrebat:

Salut,vreau si eu niste situri din afara cu haine, accesorii si electronice dar sa aiba livrarea rapida prin curier fara vama sau alte chestii pur si simplu ca si cand comanzi din Romania, multumesc.

3 răspunsuri:
| FlowInCuvinte a răspuns:

EBay + Amazon, site-urile sunt si pe Europa si pe ele gasesti cam tot ce-ti trece prin cap.

Bula
| Bula a răspuns:

Cand gasesti cu livrare in 2 zile, sa-mi spui si mie!winking
Ma bucur daca ajung in 2 saptamani de peste hotare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

SportsDirect, din UK, am primit si in mai putin de o saptamana. Am patit sa imi ajunga colet din state cu tot cu vama in 10 zile calendaristice. Depinde si cum ai noroc...