| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa fac o comanda de o geaca pe Aliexpress, si vreau sa aud mai inainte parera cuiva care a facut deja cumparaturi de pe acest site. Care au fost procedurile, daca sunt riscur si daca a avut vreao nemultumire.

1 răspuns:
| Andreea6996 a răspuns:

Tocmai ii spuneam cuiva ca eu as cumpara de la unul din magazinele de aici http://blackfriday-reduceri.com/......entare.htm

De magazinul de care vorbesti tu nu am mai auzit. Eu as cumpara de la o firma mai mare unde stiu sigur ca pot face retur daca nu imi place ce am cumparat.