| SongokuJR a întrebat:

Spuneti-mi si mie as vrea sa cumpar un iPod Touch si daca stiti unde as putea gasi unul din acesta si cam cat ar costa. Funditabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e mai convenabil cu 350 lei doar ca nu e nou http://www.okazii.ro/ipod/ipod-touch/i-pod-touch-8-giga-a115123444 si aici e nou si cu 900 lei http://www.mediagalaxy.ro/ipod-sisteme-audio/ipod.poti gasi si in alte magazine fie ele online sau ca media galaxy, altex, flanco, etc.

51 răspunsuri:
| paulx94x a răspuns:

Eu am vazut in media galaxy de la vreo 500 de lei in sus. depinde si de model. eu am nano gri de vreo 4-5 ani dar pot spune ca e calitate nu glm. atata l-am folosit ca la un moment dat castile mi s-au desmembrat.

| SongokuJR explică:

Multumesc de sfaturi

| SongokuJR explică:

Caut sa fie nou de preferintawinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Mersi mult

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Am fost aseara in mall vitan la media galaxy si ipod touch de 8gb era cam 850 si restul nu mai stiu acela de 64 de gb era 1800 lei si celalalt nu mai stiuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Asa ca uitasemhappy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Da happy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Da sigur dar am cheltuit ca fraieru o parte din bani pe adidasi si trening aseara si nu cred ca-l iau inaintea talaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Da il are expus dar eu zic mai bine sa-i ceri sa vezi unu din spate nu acela de la raft pentru ca l-au fol multi curiosi si se bloch si nu mere binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Asta chiar nu stiulaughing Daca vrei poti incerca nu se stie...happy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Praf, oricum am vorbit si eu cu tata si el nu e de acordsad Dar las' ca-l conving eu la tine e mai bine ca sunt de acord ai taihappy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Multam multhappy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Deci l-a vazut, si a spus: ''Ce faci cu el? E o porcarie bagi muzica, jocuri, aplicatii si in rest ce mai poti face cu el?'' Si i-am spus ca mai poate filma ca...(infloriturilaughing), dar tot nu e de acord... In fine strang banii si daca o conving pe mama, mama il va convinge pe tata si o sa ma lase sa-l cumparlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Da iti da le zici si tu : "" Buna ziua, as dori sa-mi deblocati si mie iPod-ul Touch pentru a ma pot uita pe el.'' si ti-l dawinking Auzi tu ai xbox 360? si daca da cat ar costa unul?big grin

Răspuns utilizator avertizat