| SongokuJR a întrebat:

Spuneti-mi si mie as vrea sa cumpar un iPod Touch si daca stiti unde as putea gasi unul din acesta si cam cat ar costa. Funditabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e mai convenabil cu 350 lei doar ca nu e nou http://www.okazii.ro/ipod/ipod-touch/i-pod-touch-8-giga-a115123444 si aici e nou si cu 900 lei http://www.mediagalaxy.ro/ipod-sisteme-audio/ipod.poti gasi si in alte magazine fie ele online sau ca media galaxy, altex, flanco, etc.

51 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică:

Multumesc de sfaturi

| SongokuJR explică:

Caut sa fie nou de preferintawinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Te-am bagat vezi cand iti apare sa dai acc

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Mirceaflorian99@yahoo.comwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Ms de sfat, o sa ma duc sa vadwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Pai asta este o veste bunahappy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Cum vrei tu acu numa sa aibawinking Si daca are zi si mie cat costa sa vad daca e mai ieftintongue

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Ok mersi frumos

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Bv sa fie intr-un ceas bunhappy

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

Da i-am convins dar acu imi trebuie si banii ca pana mea cand sa-mi iau l-am imprumutat pe varamiu (m-au obligat parintiicrying) si acum ii strng la loc ca tantalau nu are de unde sa mi dea inapoi:@:@:@:@::@:@

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR explică (pentru adrianboss2011):

In cateva saptamani imi mi-a si mie unubig grin(1saptamana-2)

| paulx94x a răspuns:

Eu am vazut in media galaxy de la vreo 500 de lei in sus. depinde si de model. eu am nano gri de vreo 4-5 ani dar pot spune ca e calitate nu glm. atata l-am folosit ca la un moment dat castile mi s-au desmembrat.

| dericku7 a răspuns:

Aici il gasesti cel mai ieftin: http://bit.ly/LCI3n3.

Răspuns utilizator avertizat