| Michlaush a întrebat:

Salutare,vine majoratur unui tovaras iar eu impreuna cu mai multi prieteni ne.am gandit la un cadou de caterinca, o papusa gonflabila laughing
Eu sunt mai precaut de fel.iar intrebarea serioasa este.
Daca sa zicem ca ii trece prin minte sa "o ia in primire" poate sa ia boli prin transmitere sexuala? Chiar daca papusa o primeste sigilata in cutie?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Bai, tu esti teafar la cap? Cum sa intrebi asa ceva?!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are cum sa ia boli mai ales daca papusa gonflabila este sigilata, cel mult poate sa dezvolte o alergie daca este laergic la plastic sau la materialul din care este facuta papusa.