| PwFuLeTeLe a întrebat:

Vreau sa ii fac unui prieten cadou o papusa gonflabila (stiti voi de care) de ziua lui. Mie imi cam place caterinca laughing . Dar imi e sa nu se supere pe mine... As muri de ras sa vad cum reactioneaza =)

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Intrebarea unde e? laughing
Problema e ca, caterinca sau nu, mai mult ca sigur va fi curios sa se si... "joace" cu ea. Si, gandeste-te ca s-ar putea sa devina dependent de asta. Te risti sa-i provoci manii pe viitor?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun,si ce trebuie sa facem noi, ce vrei sa intrebi?

| Rolleer a răspuns:

Buna ia uite aici: http://papusigonflabile.com

| Aurelian0709 a răspuns:

Cumpara-i! Dar te-ai gandit cat costa una? Intra pe google si vezi inainte. Sau iai un vibrator "vagin" ca e mai ieftin. PS: nu am folosit si nu folosesc sa nu creadă cineva astalaughing

| cristi0005 a răspuns:

Da o geana pe http://www.mysex-shop.ro/51-papusi-gonflabile vezi ca sunt o gramada...

| AlexRex91 a răspuns:

Eu zic sa ii iei papusa - sa i-o dai - vezi cum reactioneaza - si dupa ce vezi ce fata face ii dai cadoul real...

| ediusername a răspuns:

Da ce o laba simpla nu i ajunge?