| curious01 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cat ar costa pentru trimis un colet (mai precis un catel, am inteles ca se poate) de la cluj la chisnau, stie cineva?

5 răspunsuri:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Nu cred ca te va costa mai mult de 30 lei! Cel mai bine e sa mergi si sa intrebi la Posta.winking

| LoVeLe a răspuns:

Du-te la posta si intreaba! E cel mai sigur happy

| curious01 explică:

Sorry, am vrut sa zic la Chisinau

| danutz9100 a răspuns:

Un catel in colet?laughing Iti dai seama ca acel colet va face 4-5 zile si va fi aruncat pe jos prin masini.

Saracul catel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele firme de curierat care se ocupa cu asa ceva.in.niciun caz prin posta