| Eleuteria a întrebat:

Stie cineva cand s-a deschis magazinul Skechers in România? Orice alte informații despre aceasta firma mi ar fi foarte folositoare( pe Wikipedia nu sunt atat de multe)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac niste adidasi bengosi tari.
La confortabilitate ma refer.
Nici nu simti ca-i ai in picioare, asa de usori sunt.
Cele mai multe modele sunt de running,
Singurii adidasi care au fost la fel de confotabili ca skechers, au fost de la asics, si mizuno.

| Emazio a răspuns:

Pantofii sunt foarte comozi, eu cumpar de la ei de cativa ani.
In Turcia sunt foarte la moda am vazut, ei avand si magazine oficiale de mult.
Pantofii lor (nu stiu daca toti) au o talpa cu memorie, care se simte foarte confortabil pe picior.