| Holiday a întrebat:

Stie cineva daca exista in Bucuresti (sau macar undeva in Romania) un magazin FIZIC care vinde palarii de cowboy produse de firme consacrate?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holiday explică (pentru Harfagre):

Stetson e un producator de palarii, nu se cheama palaria asa. Dar da, ar fi ok si marca Stetson. Intrebarea era despre magazin fizic. Online stiu si eu ca pot comanda.

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday explică (pentru Harfagre):

Te doare mintea.dar las-o asa, am inteles, nu cunosti un magazin de felul celui despre care am intrebat. Pana la urma asta ma intereseaza, nu sa dezbat analfabetismul functional.

| relian a răspuns (pentru Holiday):

laughing are dreptate Holiday Stetson este firma, compania care face palarii si ce mai fac aia parfumuri etc.
Daca vrei sa spui un model spui Stetson Skyline 6x, asta este o palarie de cowboy, cea mai faimoasa sa zicem.
Restu ce ai spus tu ca stetson is aia care au facut primii palariile astea, asa este.
In sf tu Holiday ceti trebuie palarie de asta? Costa cam scump, vad ca este o fabrica si linga mine care face chiar si modelul ala dar costa 250 $ laughing dao la jalea de palarie.
Am eu una noua,nu stiu cat de cowboy este dar arata ceva gen,nu am purtato niciodata, este, stai sa, ma uit ce culoare si ce brand, da este asa verzuie sau stone nu prea cunosc, se numeste vaz Bryson facut de Country gentleman 100% wool, water repelent facuta in USA.Dar eu am dat vreo 40$ laughing mi-a placut atunci cand am vazut-o.
Am mai vazut palarii si magazin de asta de haine gen Pinto cu cizme cu de toate, dar costa de te rupe.
Bine eu vorbesc aici de Texas, deci daca ai pe cineva pe aici sa cunosti, poate sa iti ia si cand vine in RO in vacanta tio aduce.
Bine sunt preturi mari, dar la un moment dat astia fac reduceri si mai bine de jumate, doar ca trebuie sa mai treci din cand in cand sa te mai uiti.
Ia sa ma duc eu sa vaz palaria aia ce am zis Skyline 6x cum este, acu ca am citit aici la voi discutiile astea mati facut curios laughing
Scuze ca ma bagai, nu stiu in Bucuresti de sunt magazine cu palarii, dar de ar fi sigur ai gasi pe net ceva informatii.
Vad sunt si pe amazon cu 175$, chestia este sa stii ce masura iti trebuie tie.

| EcceHomo a răspuns:

Aoleu, te-ai apucat de striptease? Te vor cucoanele cu pinteni?
Ai încercat cu pălărie apicolă?

| Holiday explică (pentru EcceHomo):

Nu, dar n-ar fi o idee rea, pacatoaso!laughing
Palarie apicola sa-ti iei tu!laughing