| Catalin_Calin_1998 a întrebat:

Stie cineva dacă se găsesc fake-uri de haine, adidasi în renumitul magazin Europa? Si la ce prețuri sunt?

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Dragonul Rosu e chiar mai bun decat Europa si sunt aproape unul de altul. Gasesti fakeuri de orice dar sa nu ai pretentia sa aiba brandul pe ele, sunt clone chinezesti fara brand. Pretul... depinde cat cumperi. Pentru o singura bucata nu faci mare economie, asta daca iti vinde. Acolo e en-gross, marfa se cumpara cu baxul, pe serii de marimi. Negociere doar daca esti client fidel si cumperi macar cateva baxuri de produse.