| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva unde pot găsi tricoul acesta?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Eu am găsit o pagină de Facebook şi am vrut să cumpăr un tricou, dar nu era site sigur.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.redbubble.com/......otographer
Nu știu dacă livrează și în România.

| relian a răspuns:

Ial de acolo daca pe ala il vrei.Plateste cu PayPal si nu ai nici o problema.Am vazut ca aia accepta plata prin Paypal deci nu vad de ce iti este frica ca nu e sitele sigur etc.Nu stiu daca ai mai cumparat de pe net produse prin PayPal, dar atunci cind cumperi fa-o prin ei pentru ca nu ai ce pierde.Nimeni care foloseste paypal ca vinzator ori cumparator nu poate trage tepe unul altuia.Nu stau sa iti explic ce si cum lucreaza, atit iti spun ca e sigur daca folosesti PayPal.Stai nitel, spui ca ai gasit o pagina de facebook si nu stiu ce ti s-a parut? Deci nu e firma asta ce ai pus tu linkul? Dar indiferent ce pagina o fi chiar si din china de pe marte daca accepta plata prin Paypal atunci esti asigurata.