| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum se numesc sau unde gasesc astfel de gentute din material textil?
http://www.youtube.com/watch?v=95_uJ-lmnuI
min 4:10
Nu vreau neaparat asa cu hello kitty, poate sa fie orice culoare si cu orice desen dar ma intereseaza modelul si forma gentutei daca intelegeti.Un link ceva?

PS: va rog sa nu imi insirati site-uri aici pentru ca pe majoritatea le stiu si am cautat si eu, doar daca ati gasit un produs asemanator sa-mi dati link-ul.Sau sa-mi spuneti daca ati vazut exact in Bucuresti.

Multumesc!

1 răspuns:
| Mia192 a răspuns:

Cred ca la Real.