| Bubbico a întrebat:

Hello guys :* Stiti cumva unde as putea gasi o jacheta/bluza, cum este cea din imagine (vreun magazin/link)? (bluza albastru cu alb, care o poarta pe deasupra, nu ma intereseaza culoare neaparat, sau modelul, ci tipul asta de bluze, (de "high school hoodies")?)
http://www.wikihow.com/Image:122007-5-1.jpg

1 răspuns:
| weedontcare a răspuns:

Daca cauti College Jacket o gasesti pe multe site-uri din strainatate in mare parte laughing Eu mi-am luat una cu gri si albastru de la New Yorker acum 2 ani.