| AleBoc a întrebat:

Stiti magazine online de la noi din tara in care poti gasi nu numai haine ci si cosmetice, incaltaminte ( alte lucruri bune prin casa ) la un pret foarte bun?

2 răspunsuri:
| Anonima00000000 a răspuns:

H&M
Acolo poti gasi si cosmetice si haine si accesorii, incaltaminte, decoratiuni pentru casa, etc.
Mereu sunt preturi foarte avantajoase+reduceri+transport gratuit.
De exemplu eu data trecuta am comandat mai multe chestii in valoare de 400 si cv de lei si am platit numa 200 si cv. Sa nu mai zic ca au si o calitate super toate produsele.

| Luiza995 a răspuns:

Pe https://mallcopii.ro găsesti tot ce ai nevoie dacă îți trebuie pentru copii.